4.ROČNÍK 2014

Za krásného, i když trochu větrného počasí byl v 11:00 odstartován již 4. ročník pekelného závodu zvaného Čertovský běh. Na start se postavilo rekordních počet borců, borkyň a pekelníků a to v celkovém počtu 133, což je jasným důkazem, že popularita běhu stoupá.

Opravdu luxusní počasí zaručovalo pěkný a bezproblémový běh. V čase 34:15 se objevil první závodník a tím byl Tomáš Steiner z týmu AK Drnovice / VSK Uni Brno. Druhé místo bral s časem 34:28 Radoslav Šíbl z týmu EKODRILL Zlín a třetí skončil Milan Merva z týmu TRILIFE v čase 34:51.

První ženou byla Zuzana Svobodová z týmu AK Drnovice v čase 43:28, druhou byla Veronika Brázdová z Kroměříže v čase 45:53 a jako třetí doběhla věčně mladá Marie Hynštová z týmu AK Drnovice v čase 46:06.

Po závodě chlapci z Oseka potvrdili tradici a jako správní otužilci se osvěžili ve vodách Bágráku. V cíli pro závodníky byla připravena domácí kyselice a o vánoční náladu se postaral punč, přátelská atmosféra a tlupa pekelníků, kterých bylo letos skutečně hodně :-)

Věříme, že si závodníci běh užili a příští rok je přivítáme minimálně ve stejně hojném počtu.

Vysledky :

13.12.2014 se uskuteční třetí ročník Čertovského běhu.

Jedná se o silniční běh na 10km.

Start a prezentace budou v loděnici u Bágráku (Hrubý rybník) v Kroměříži. Registrace od 9:30 hod a samotný start v 11:00 hod.

Poběží se obrátková trať vedoucí po asfaltové komunikaci do Trávnických Zahrádek a dále po cyklostezce směr Kvasice a zpět.