3.ROČNÍK 2015

3.ročník Kroměřížského ¼ a ½ maratonu se konal nakonec za příznivého, i když chladného aprílového počasí. Na start se postavilo rekordních 146 závodníků. Distanci ¼maratonu nakonec zvolilo 59 běžců a pro ½maraton se rozhodlo 97 účastníků. Celkovým vítězem ½ maratonu se stal Josef sedláček z oddílu AK Kroměříž v čase 01:17:01. Druhé místo bral Vít Ryška z VSK Univerzita Brno v čase 1:18:00 a celkově třetí byl Jakub Hoff z AC Moravská Slávia s časem 1:18:32. Absolutní vítězkou se stala Martina Novotná z TUD SUD Rusava bike team v čase 1:36:20 druhou pozici si vybojovala časem 1:40:15 místní Veronika Brázdová a třetí místo brala Jana Matějíková TJ Liga 100 Olomouc. Celkovým vítězem ¼ maratonu se stal Miroslav Kolařík Slečinky Napajedla v čase 39:30, druhý byl Pavel Źidlík ze SANITA CAR Holešov s časem 40:00 a třetí místo obsadil Filip Vabroušek z AC Zlín časem 40:28. V ženách se absolutní vítězkou stala Hana Mullerová z AK Drnovice s časem 48:36, druhé místo brala Simona Grulichová z Přerova v čase 51:38 a třetí místo v čase 52:14 patřilo Barboře Topičové z Kroměžíže. Děkujeme všemzávodníkům za účast a věříme, že jste si závod užili nakonec za příznivého jarního počasí, divákům za fandění a všem sponzorům za podporu.

Výsledky 1/4maratonu

Ctvrtmaraton_2015_Kromeriz.pdf

Ctvrtmaraton_2015_Kromeriz.xls

Výsledky 1/2maratonu

Pulmaraton_2015_Kromeriz.pdf

Pulmaraton_2015_Kromeriz.xls

A moc díky fotografům Liborovi a Marovi za povedené fotky.

Fotky I

Fotky II

Třetí ročník se uskuteční 4.4.2015

Jedná se o dvou okruhovou trať převážně po silnici a asi 10% tratě tvoří šotolina. Vzhledem k tomu, že jeden okruh měří 10548,75m je možnost zaběhnout pouze ¼ maraton pro ty otrlejší je připravena klasická ½ maratonová trať. Trať je rovinatá, vyměřena měřícím kolečkem. Start a prezentace budou v loděnici u Bágráku (Hrubý rybník) v Kroměříži. Registrace od 9:00 hod a samotný start v 10:00 hod. Občerstvení (iont+voda) na 5.km,10.km,15.km a v cíli.