1.ročník 2012

Děkujeme všem za účast na 1.ročníku kroměřížského triatlonového závodu Kromplmen. Premiérovým vítězem se stal Jirka Klíma z CK Penap Přerov v čase 01:17:17. Za ním si druhou příčku vybojoval až v běžecké části Přema Žaludek z Titan SC Zlín v čase 01:18:12 a bronzové místo bral Luděk Blinka z Cyklo MXM Hulín v čase 01:18:49. V ženách se celkovou vítězkou stala domácí Jana Dorazilová v čase 1:33:16. Další ženou v celkovém pořadí byla Lenka Vondrušková z V+P Chropyně v čase 01:40:12 a celkově třetí skončila Veronika Kusyová z Brna v čase 01:44:09.

Touto cestou děkujeme i sponzorům firmě Kružík, Kytlica, Alfa, SVSYS, Fyziosport Jitka Stehlíková, Atomy sport-club a v neposlední řadě za podporu Zlínského kraje.

Věříme, že jste si závod užili a těšíme se na Vás na druhém ročníku KROMPLMENu.

Vysledky celkové : Kromplmen_2012_celkova.pdf

Výsledky dle kategorií : Kromplmen_2012_kategorie.pdf

Výsledky v formátu XLS : Kromplmen_2012.xls (36 kB)