MORKOVSKÉ CHLAP 2015

Triatlon  (0,2km – 20km - 5km)

Opět nastala sezóna letních triatlonů v blízkosti Kroměříže, tudíž se nedalo nejet do Morkovic na Morkovského chlapa. Letos se ke mě přidali Svoboš a Henry. Pro Milana (Svoboš) to byla triatlonová premiéra, se kterou se porval velice statečně.

Jelikož jsme se registrovali již v pátek, měli jsme zajištěný jakš takš brzký start – cca v 9:45. Organizátoři nás dali všechny tři do jedné rozplavby.

Start před desátou byl dobrý, jelikož nebylo ještě takové vedro.

Plaveckou část 200m jsme všichni tři zvládli celkem bravurně. Na kole celkem dost foukalo, takže cyklistická část, která měla 20km byla velmi náročná. Se zvyšující se teplotou byl každý další pohyb náročnější a náročnější a tak jsem se snažil i při běžecké části nepolevovat a dostat se co nejrychleji do cíle.

V cílovém prostoru jsem byl mile překvapen svým časem 1:07:18. Kluci doběhli chvilku po mě a to: Svoboš s časem 01:27:21 a Henry 01:36:21.

Organizace byla dobrá, jen škoda, že když už byly při závodě použity čipy na měření času, tak že nebyly měřeny i mezičasy jednotlivých disciplín.

Po závodě jsme si dali výborný guláš, pivo a jeli jsme domů.