Morkovský chlap

Triatlon (0,2-20-5)

Letošní 15.ročník lidového triatlonu byl ve znamení slušného, teplého počasí (to jsme ještě netušili, že letos bude i hůř). Do Morkovic se za Rudou vydali tři borci a jedna borkyně. Dle propozic a slušného chování jsme si vystáli poctivou registrační řadu a na start se postavili v 11:25, což byla předzvěst hooodně teplého závodu. Nejlépe se dle předpokladů vedlo Aleši Zajícovi, který finišoval v čase 56:48, celkově bral 5.místo a v kategorii místo první. Celkově čtvrtou ženou a ve své kategorii třetí byla Jana Dorazilová časem 1:07:59. Dalším rudým borcem byl v celkovém pořadí 186. Jindřich Hanzlík v čase 1:23:08 a několik příček za ním úspěšně dokončil i Broňa Houšť v čase 1:25:04 na celkovém 203.místě. Jako každoročně je to startující rozjezd před všemi blízkými triatlony v okolí, a tak s časy a umístěním jsme byli všichni spokojeni. Menší spokojenost byla nad příšerně dlouhou dobou na vyhlášení výsledků od ukončení závodu.