3.ROČNÍK 2013

14.12.2013 se uskuteční třetí ročník Čertovského běhu:

ČERTOVSKÝ BĚH 14.12.2013

Třetí ročník silničního běhu na 10km.

Děkujeme všem za účast na 3.ročníku běžeckého závodu na 10km. Celkovým vítězem se stal Tomáš Blaha z AK ASICS Kroměříž v čase 33:07. Druhou příčku vybojoval Aleš Dedek ze ZAPRO AD Team časem 33:51 a bronzové místo bral Radoslav Šíbl z EKODRILL Zlín v čase 33:58. V ženách se celkovou vítězkou stala domácí Jana Dorazilová v čase 40:17. Další ženou v celkovém pořadí byla Jarmila Palíšková z SK Salix Grymov v čase 44:00 a celkově třetí skončila Alena Losertová ze ZAPRO AD Team v čase 45:26.

Věříme, že jste si závod užili a těšíme se na Vás na dalším již čtvrtém ročníku Čertovského běhu.

VÝSLEDKY

Celkově: Certovska_desitka_2013_celkove.xlsx (19769)
             Certovska_desitka_2013_celkove.pdf (28,1 kB)

Kategorie: Certovska_desitka_2013_kategorie.xlsx (18,4 kB)

Certovska_desitka_2013_kategorie.pdf (29 kB)

Fotky

Jedná se o silniční běh na 10km.

Start a prezentace budou v loděnici u Bágráku (Hrubý rybník) v Kroměříži. Registrace od 9:30 hod a samotný start v 11:00 hod.

Poběží se obrátková trať vedoucí po asfaltové komunikaci do Trávnických Zahrádek a dále po cyklostezce směr Kvasice a zpět.