2.ROČNÍK 2014

Děkujeme všem za účast na 2.ročníku Kroměřížského ¼ a ½ maratonu, který se konal 3.5.2014. Na start se ještě za chladného květnového rána postavilo celkem 105 odvážlivců. Distanci ¼maratonu nakonec zvolilo 41 běžců a pro ½maraton se rozhodlo 64 účastníků. Celkovým vítězem ½ maratonu se stal Vlastimil Bukovjan z oddílu Kesbuk v čase 1:21:01. Druhé místo bral Dalibor Sedlář z Přerova v čase 1:21:43 a celkově třetí byl Radomír Bursa z TRILIFE s časem 1:22:16. Absolutní vítězkou se stala Kristýna Obručová z oddílu Kesbuk v čase 1:41:12 druhou pozici si vybojovala časem 1:47:28 Petra Helešicová z CK FESO Petřivald a třetí místo brala Eva Kopcová z PEPA Team Frýdek-Místek s časem 1:53:22. Celkovým vítězem ¼ maratonu se stal Roman Odstrčilík ze Sokol Třebětice v čase 41:11, druhý byl Martin Fohler ze Vsetína s časem 41:50 a třetí místo obsadil Oldřich Jasenský z domácího oddílu Rudá hvězda Kroměříž časem 42:19. V ženách se absolutní vítězkou stala Hana Kocourková z domácího oddílu s časem 50:51, druhé místo brala Lenka Glücková z Vizovic v čase 51:27 a třetí místo v čase 52:08 patřilo Monice Kocourkové z domácího oddílu. Věříme, že jste si závod užili, nakonec za příznivého jarního počasí a těšíme se na Vás na triatlonovém závodě Kromplmen.