4.ROČNÍK 2015

Děkujeme všem za účast na 4.ročníku kroměřížského triatlonového závodu Kromplmen. Závodu se zúčastnilo celkem 120 závodníku a závod úspěšně dokončilo 117 závodníků. Celkovým vítězem se stal David Jílek Bike sport team Mohelnice časem 01:17:49. Na druhém místě skončil Milan Merva Menu Gold v čase 01:19:06 a bronzové místo bral Jan Bláha BTT Libochovice s časem 01:19:18. V ženách se celkovou vítězkou stala již potřetí Jana Žaludková Cyklogat v čase 01:26:45. Další ženou v celkovém pořadí byla Žaneta Bajerová z Titan SC Zlín v čase 01:33:09 a celkově třetí skončila Silvie Pavlíčková Burky team v čase 01:36:038.

Touto cestou děkujeme i sponzorům firmě Kružík, Kytlica, Alfa, Atomy sport-club, HP Kámen, Chropyňská strojírenská, Galvena Otrokovice, Jimi Tore s.r.o., Značky Šindelář, Velo cafe a v neposlední řadě za podporu městu Kroměříž.

Věříme, že jste si závod užili a těšíme se na Vás na dalším ročníku KROMPLMENu.

KROMPLMEN 2015 výsledky

Fotky

Fotky II

Dne 29.8.2015 v 13:00 bude odstartován 4. ročník triatlonového závodu KROMPLMEN (0,4-30-6)

Start  29.8.2015 v 13.00 hod Hrubý rybník (Bagrák) jachetní klub.

Prezentace 29.8.2015  10.30-12.30 hod

Trasa

Plavání  400m v Hrubém rybníku (Bagrák)

POZOR ZMĚNA!!! Cyklistická část 29km povede směr Trávník, Střížovice, Bařice, Těšnovice, Vrbka, Lubná, Zlámanka, Drahlov, Vážany a Kotojedy.

Běžecká část 6km bude tvořena obrátkovou tratí po asfaltové komunikaci směr Trávník.