5.ROČNÍK 2015

Za čertovsky příjemného počasí byl v 11:00 odstartován již 5. ročník pekelného závodu zvaného Čertovský běh. Na start se postavilo 115 borců, borkyň a pekelníků.
Přes ranní dešťovou přeháňku se nakonec ukázalo slušné počasí, které zaručilo pěkný a bezproblémový běh. V čase 33:24 se objevil první závodník a tím byl stejně jako minulý rok Tomáš Steiner z týmu AK Drnovice. Druhé místo bral s časem 33:43 Tomáš Navrátil z týmu Bike Triatlon Morkovice a třetí skončil Josef Sedláček z týmu AK Kroměříž v čase 35:13.
První ženou byla Veronika Brázdová v čase 43:49, která zlepšila svůj loňský výkon, druhou byla Monika Peluhová z Přerova v čase 44:51 a jako třetí doběhla jako loni Marie Hynštová z týmu AK Drnovice v čase 46:00.
Po závodě chlapci již nejen z Oseka, ale i z domácí Rudé hvězdy potvrdili tradici a jako správní otužilci se osvěžili ve vodách Bágráku. V cíli pro závodníky byla připravena domácí kyselice a o vánoční náladu se postaral punč, přátelská atmosféra a tlupa pekelníků :-)
Věříme, že si závodníci běh užili a příští rok je přivítáme minimálně ve stejně hojném počtu.

Výsledky :

12.12.2015 se uskuteční již pátý ročník Čertovského běhu.

Jedná se o silniční běh na 10km.

Start a prezentace budou v loděnici u Bágráku (Hrubý rybník) v Kroměříži. Registrace od 9:30 hod a samotný start v 11:00 hod.

Poběží se obrátková trať vedoucí po asfaltové komunikaci do Trávnických Zahrádek a dále po cyklostezce směr Kvasice a zpět.