3.ROČNÍK 2014

Děkujeme všem za účast na 3.ročníku kroměřížského triatlonového závodu Kromplmen. Závodu se zúčastnilo celkem 104 závodníku a závod úspěšně dokončilo rovných 100 závodníků. Celkovým vítězem se stal Petr Vabroušek Author Tufo Trilifev časem 01:14:25. Těsně za ním na druhém místě skončil Lukáš Jasenský HISPORT Team v čase 01:14:48 a bronzové místo bral Luděk Blinka CYKLO MXM Hulín s časem 01:16:32. V ženách se celkovou vítězkou stala již podruhé Jana Žaludková Seco Tools v čase 01:24:33. Další ženou v celkovém pořadí byla Žaneta Bajerová z Titan SC Zlín v čase 01:28:01 a celkově třetí skončila Petra Vybíhalová Zlínský plavecký klub v čase 01:30:02.

Touto cestou děkujeme i sponzorům firmě Kružík, Kytlica, Alfa, SVSYS, Fyziosport Jitka Stehlíková, Atomy sport-club, V+P Cyklosport Chropyně, HP Kámen, Chropyňská strojírenská, Fremach Morava s.r.o., Galvena Otrokovice, Jimi Tore s.r.o. a v neposlední řadě za podporu Zlínského kraje a městu Kroměříž

Věříme, že jste si závod užili a těšíme se na Vás na třetím ročníku KROMPLMENu.

Výsledky KROMPLMEN 2014

FOTKY

Dne 30.8.2014 v 13:00 bude odstartován 3. ročník triatlonového závodu KROMPLMEN (0,4-30-6)

Start  30.8.2014 v 13.00 hod Hrubý rybník (Bagrák) jachetní klub.

Prezentace 30.8.2014  10.30-12.30 hod

Trasa

Plavání  400m v Hrubém rybníku (Bagrák)

Cyklistická část 30km povede přes Trávník, Těšnovice, Tabarky, Novou Dědinu, Kvasice a Střížovice.

Běžecká část 6km bude tvořena obrátkovou tratí po asfaltové komunikaci směr Trávník.